znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOŚNIKOWE
startPROMOCJEKolumnylinkikontakt
START  PROMOCJE   NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Zapytaj o dostepnosc produktu

Venere 3.0 to trzy i pół drożny głośnik wolnostojący o charakterystycznym kształcie lutni, wzorowany na modelu 'matce' głośniku Aida. Kształt lutni jest kluczowym elementem funkcjonalności i ogólnej estetyki kolumny. Właśnie takie wzornictwo obudowy kolumny wraz z jej budową wewnętrzną zapewniają wytrzymałość konstrukcji oraz dobrą kontrolę fałszywych rezonansów. Charakter brzmienia jest jasny, szczegółowy i niezwykle dynamiczny. Umieszczenie bas-reflexu z przodu głośnika ponadto ułatwia ustawienie odsłuchowe kolumny i zapobiega niepożądanym odbiciom od ścian.

Kolumna posiada jeden głośnik średniotonowy, dwa niskotonowe Curv ™, jak również jeden głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką, zaprojektowany przez niemiecką firmę DKM – jednego z czołowych europejskich producentów głośników. Venere 3.0 ma idealnie zaprojektowaną przednią ściankę, co pozwala na zrównoważoną pracę przetworników i daje bardzo żywe brzmienie. Ponadto ścianka frontowa jest nachylona pod kontem, co pozwala na usytuowanie kolumny w każdych warunkach izapewnia niesłychane wrażenia odsłuchowe.

Zastosowane szkło hartowane w bazie i górnej części kolumny oraz aluminiowe nóżki są elemtami dającymi calej serii Venere współczesny wygląd.

Produkty serii Venere w łatwy sposób można ustawić w każdym miejscu odsłuchowym, ich idealne zakomponowanie do wnętrza oraz w systemie sprawia, że muzyka jest głównym bohaterem odsłuchu, sprzęt schodzi na drugi plan. 3.0 są idealnym kandydatem tagże do systemów kina domowego.
Kup Venere 3.0 na www.sonus-faber.pl
Dane techniczne:

Konstrukcja 3-drożna podłogowa
Głośnik wysokotonowy 29 mm kopułka
Głośnik średnio-niskotonowy 1 x 150 mm
Głośnik niskotonowy 2 x 180 mmKup Venere 3.0 na www.sonus-faber.pl
Rekomendowana moc wzmacniacza 40 W - 300 WKup Venere 3.0 na www.sonus-faber.pl
Wymiary 1157 x 340 x 438 mm
Dostępne kolory Black, White, Wood


Dodatkowe informacje:

instrukcja obsługi (pdf - wersja angielska 0,6 MB) Pobierz plik pdf

Uwaga !. W polu opisowym formularza umieść wybrany kolor kolumn. Kolumny w kolorze Wood dostępne są w innej cenie. Przed zamówieniem prosimy o kontakt.

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru sonusfaber, sonus faber, sonus-faber, 

Venere3.0, Venere-3.0, Venere 3.0

kolumny przednie, kolumny frontowe, kolumny głośnikowe, kolumny podłogowe, 
kolumny audiofilskie, kolumny hi-fi, kolumny hifi, kolumna przednia, kolumna frontowa, kolumna głośnikowa, kolumna podłogowa, kolumna audiofilska, kolumna hi-fi, kolumna hifi, głośniki audiofilskie, głośniki hi-fi, głosniki hifi, głosnik audiofilski, głosnik hi-fi, 

kolumny stereo, kolumny kina domowego, kolumny do kina domowego, głośniki do kina domowego, kino domowe

[ Kolumna głośnikowa podłogowa Venere Collection 3.0 ]